O nás

Petr Kubec (PLECHA) a Lucie Chlumská (NEPLECHA) začali spolupracovat v roce 2017. Ročně podniknou 250 – 300 akcí. Pro mateřské školy, městské slavnosti, kulturní domy apod. 
Kromě hudebně interaktivních a zábavnou formou vzdělávacích pořadů pro děti (Plecha a Neplecha v lese, Plecha a Neplecha jdou do světa, Plecha a Neplecha vaří…), karnevalů a pasování prvňáčků, jezdí i s velikonočním a vánočním programem plných tradic a koled
( známých i autorských ). Mají program i pro seniory ( Ta naše písnička česká, Svět muzikálu, Staropražský kabaret ). Můžete si program objednat v sekci DIVADLO.
Rok 2020 je díky covidové situaci pro kulturu velmi nepříznivý.  Rozhodli se proto svoje písničky vydávat i na CD (Petr Kubec – autor písniček a většiny textů), Lucie jakožto zpěvačka – interpret. Písničky jsou zpívány tak, aby se dobře poslouchaly i dospělým. Lucie s dcerou Sabinou založily v karanténě také nový youtube kanál Zpívej s dětMI!,
kde najdete některé ze zmíněných autorských písniček. Jsou tvořeny nekomerčně a
v domácím prostředí.

Lucie Chlumská
je zpěvačka a herečka (absolventka muzikálového herectví na JAMU v Brně). Je také mámou 6ti leté dcery Sabinky.
Herectví se věnuje od útlého dětství. Její máma je také herečka, takže na divadelních prknech stojí už od svých
5 let. V roce 2004 získala prestižní cenu v pěvecké soutěži Zlíntalent. V letech 2005-2009 jezdila se švédskou produkcí po Evropě s muzikálem Hair ( kde účinkovalo 12 různých národností ).
Nejvíce si váží krásných rolí získaných v plzeňském divadle J. K. Tyla ( Eržika v Koločavě, Vdova v muzikálu Řek Zorba a Bessie v operetě Uličnice). 
Lucie aktuálně působí v Hudebním divadle Karlín, divadle Semafor nebo ve Studiu Dva. Můžete ji občas vídat i na televizních obrazovkách. Od roku 2017 se kromě hudebního divadla věnuje i práci s dětmi. Více o ní a o jejím profesním životě najdete na stránkách www.luciechlumska.com

Petr a Lucie

Petr Kubec
vystudoval Státní konzervatoř v Praze. 
Do roku 1992 působil jako hráč lesního rohu
AUS VN v Praze.
Hostoval v několika symfonických orchestrech a rád vzpomíná na spolupráci s Jihočeskou filharmonií, se kterou se zúčastnil častých zahraničních zájezdů. 
V tomto období založil trio lesních rohů
s názvem „St. Hubert“. Toto hornové trio bylo velice úspěšné, mělo za sebou mnoho významných vystoupení: např. zámek Hluboká n/Vlt., premiéra filmu Nesmrtelná teta , otevření Vinohradské tržnice, předávání prestižních cen nejúspěšnějších výrobků České republiky ohodnocené značkou CZECH MADE a další.
V roce 1992 založil vlastní uměleckou agenturu, která se právem zařadila mezi úspěšné umělecké agentury v ČR.
Ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Platon vzniklo v roce 2002 CD s názvem „Tmavomodrý svět“, kde se podílel jako aranžér hudby.
Přes všechnu rozsáhlou činnost stále aktivně vystupuje, připravuje nové pořady pro děti a pro seniory a píše dětské autorské písničky, které jsou velmi oblíbené.